Başarı Eğitim Kurumları, 1995 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana geçen sürede 40.000'den fazla öğrenciye eğitim vermiştir. Kurslarını başarılı bir şekilde tamamlayan kursiyerleri sınavlara hazırlayarak sertifika almalarına olanak sağlayan kurumumuz Ankara'nın en saygın ve kaliteli bilgisayar eğitimi veren kurumlarından birisidir.

Eğitim kurumumuz ilk olarak Bilgisayar eğitimi ile hizmete açılmış bir kurumdur. Eğitimlerimiz yıllara göre değişen teknolojilere ayak uydurarak yenilenen eğitim programları ile öğrencilerine en iyi eğitimi vermek için çabalamaktadır.

Internet ve mobil teknolojilerinin hızlı gelişmesiyle beraber yeni sektörler ve yeni programlar piyasaya çıkmış ve kullanıcıların bu alanlarda eğitim ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Başarı Eğitim Kurumları olarak bu açığı elimizden geldiğinca kapatmayı planlıyoruz.

Eğitim kurumumuzda Bireysel Eğitimlerle beraber kurumlara yönelik Kurumsal Eğitimler de verilmektedir. Kurumların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek hazırlanmış eğitim programları ile hizmet vermekteyiz.

Verilen eğitimleri isterseniz Özel Ders olarak alma olanağınız da bulunmaktadır. Böylelikle size uygun gün ve saatlerde hızlı bir şekilde eğitime başlama imkanınız olacaktır.

Uzaktan Eğitim iş ortağımız UzaktanKurs.com aracılığıyla eğitimlerimizi zamandan ve yerden bağımsız evinizden, işyerinizden veya istedğiniz herhangi bir yerden alma olanağınız bulunmaktadır.

Misyonumuz

Uzman eğitmen kadrosu ile kaliteli kurs içeriklerini öğrencilerine aktarabilmek, teknolojiyi yakından takip ederek eğitim içeriklerini güncel tutmak, sektörde saygın ve öncü olmak.

Vizyonumuz

Ülkemize bilgi teknolojileri alanında gerekli olan kaliteli iş gücünün oluşmasına katkı sağlamak. Donanımlı ve kaliteli elemanlar yetiştirmek.

Sayılarla Başarı

40.000'den fazla mezun öğrenci
20.000'den fazla verilen Sertifika
10.000'den fazla verilen Katılım Belgesi
100.000'den fazla yapılan Ders