İşletmenlik (Seminer) Kursu (Online, Sınıf)

Temel bilgisayar eğitimini alın, onaylı sertifika alarak kamu ve özel sektörde bilgisayar bilginizi belgelendirin

Kurs Hakkında

Bilgisayar kurslarımızın en temel eğitimidir. Eğitim programındaki Word programı, bilgisayarda metin yazmamıza ve biçimlendirmemize yarar. Excel programı ile, hesap işlemleri, adresleme işlemleri, cari işlemler gibi işlemler düzenlenir. Access programı ile veritabanı mantığı ve database programları geliştirilir. Bu derslerin bitiminde Internetin yapısı, Internet kullanımı, Email Alma/Okuma, Web'de gezinme gibi konular öğrencilere öğretilir.

Bu kursumuzu tamamlayıp alacağınız MEB onaylı sertifika ile devlet kurumlarına ve özel kurumlarına başvurularda kullanabilirsiniz.

Seminer eğitimi 24 saat sürmektedir. Fakat aldığınız sertifika 160 saatlik onaylı sertifika olacaktır.

Kurs Sonunda Neler Elde Edeceksiniz?

Kurs sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika alma hakkına sahip olacaksınız. Her kursiyere kurs sonunda Kurs Katılım Belgesi verilmektedir.
Seviye Tespit sınavı ile bilgisayar bilgisi tespit edilen öğrenciler 2 haftalık seminere katılarak sertifika alabilir.

Kaynaklar

Kursumuza katılan öğrencilerimize İşletmenlik Konu Anlatımlı Ders Kitabı ve MEB Sertifika Sınavı Soru Bankası Kitabı ücretsiz olarak verilmektedir.

 

Not: Sınava girecek adaylar kurs ücreti dışında MEB tarafından sınav harçlarını sınavdan önce belirlenen hesaplara ödemesi gerekmektedir.

Kurs İçeriği

  • 24 saat Seminer Programı
  • 160 saat Toplam
Grup Kodu Başlama Tarihi Günler Saat Aralığı Kontenjan  
Gruplarla ilgili bizimle iletişime geçin. Tel: 0850 840 0 441

Bize Ulaşın